روستاي نسن نور

نا امني در جاده هاي منطقه پل زنگوله

نيروي انتظامي وظيفه حفظ و مراقبت از جان و مال و ناموس مردم را برعهده دارد و هر وقت که تعرضي به يکي از موارد گفته شده صورت گيرد اين نقش نيروي انتظامي است که به عنوان يک نهاد قانوني مي بايست مدافع مردم در مقابل تهديدات باشد. از منطقه پل زنگوله تا بلده داراي دو پاسگاه نيروي انتظامي مي باشيم که وظيفه برقراري امنيت در اين مناطق را برعهده دارند. همانطور که مطلع هستيد در چند ماه اخير در گردنه ترک وش (گردنه مابين روستاي کمربن و دونا) خانمي را در يک ماشين به آتش کشيدند و متاسفانه اکنون با خبر شديم که در…

نا امني در جاده هاي منطقه پل زنگوله

روستاي نسن نور

نا امني در جاده هاي منطقه پل زنگوله دانلود کاور با اندازه اصلی

نا امني در جاده هاي منطقه پل زنگوله

خلاصه مطلب:

نيروي انتظامي وظيفه حفظ و مراقبت از جان و مال و ناموس مردم را برعهده دارد و هر وقت که تعرضي به يکي از موارد گفته شده صورت گيرد اين نقش نيروي انتظامي است که به عنوان يک نهاد قانوني مي بايست مدافع مردم در مقابل تهديدات باشد. از منطقه پل زنگوله تا بلده داراي دو پاسگاه نيروي انتظامي مي باشيم که وظيفه برقراري امنيت در اين مناطق را برعهده دارند. همانطور که مطلع هستيد در چند ماه اخير در گردنه ترک وش (گردنه مابين روستاي کمربن و دونا) خانمي را در يک ماشين به آتش کشيدند و متاسفانه اکنون با خبر شديم که در… ادامه متن

نيروي انتظامي وظيفه حفظ و مراقبت از جان و مال و ناموس مردم را برعهده دارد و هر وقت که تعرضي به يکي از موارد گفته شده صورت گيرد اين نقش نيروي انتظامي است که به عنوان يک نهاد قانوني مي بايست مدافع مردم در مقابل تهديدات باشد.

از منطقه پل زنگوله تا بلده داراي دو پاسگاه نيروي انتظامي مي باشيم که وظيفه برقراري امنيت در اين مناطق را برعهده دارند.

همانطور که مطلع هستيد در چند ماه اخير در گردنه ترک وش (گردنه مابين روستاي کمربن و دونا) خانمي را در يک ماشين به آتش کشيدند و متاسفانه اکنون با خبر شديم که در شب گذشته خانم ديگري را توسط جنايتکار ناشناسي به قتل رسيده و دقيقا در همان گردنه ترک وش رها شده است که امروز صبح توسط دو تن از اهالي نسن رويت و اطلاع رساني شده است.

مشخص است که نمي توان جلوي جرم و جنايت را گرفت ولي مي توان کاري کرد که درصد آن کاهش و امنيت را در منطقه اي برقرار کرد.

متاسفانه با وجود دو پاسگاه در اين مناطق هيچ گونه عمل جدي از قبيل گشت ها شبانه روزي و برخورد جدي با متخلفين صورت نمي گيرد که عرصه را براي عرض اندام اين جنايتکاران باز کرده است.

در دو سال اخير گروهي از اهالي در اين باره صحبت هايي با آقاي ناطق نوري داشتند که متاسفانه اقدام موثري هنوز صورت نگرفت.

 

ترک وش

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]